Bize Ulaşın

Neo Office Yenişehir / Mersin, Yenişehir

İlan Tarihi: 24.02.2024
1+2
84 m2

Emlak Tipi

Satılık

Güncellenme Tarihi

24.02.2024

Detaylar

İlan No: RGN1031011
Oda Sayısı: 1
Salon Sayısı: 2
Havaalanına Uzaklık: 73 km
Daire Büyüklüğü: 84 m2
Merkeze Olan Uzaklık: Merkezde
Denize Olan Uzaklık: 1 km
Balkon: 1

Proje Detayları

NEO Office Yenişehir, Mersin'in  Yenişehir bölgesinde, iş ve ticaret dünyasına modern, yenilikçi bir soluk getiriyor. 3.923 m2'lik arsa üzerine kurulan bu proje, 102 metre yol cepheli konumuyla dikkat çekiyor. Valilik civarında, Sayapark AVM'ye sadece 1.5 km, Marina'ya 1 km ve Forum AVM'ye 3 km mesafede yer alarak, iş dünyasının kalbine kolaylıkla ulaşım sağlıyor.

 

İki bloktan oluşan NEO Office Yenişehir; A Blok'ta 58 modüler ofis ve 6 dükkan, B Blok'ta ise 10 dükkan barındıracak şekilde tasarlanmıştır. Toplamda 3.800 m2 kapalı ve 700 m2 açık otopark alanı ile çalışanlara ve ziyaretçilere geniş park imkanı sunuyor.

 

Tasarımı ile modern iş yaşamının tüm gereksinimlerini karşılayan NEO Office Yenişehir, 2. Çevre Yolu üzerinde bulunmasıyla ulaşım kolaylığını arttırırken, sahile sadece 1 km mesafede oluşuyla da ferah bir iş ortamı vaat ediyor. Bu konum, iş dünyasının her anında dinamizm ve verimlilik arayan profesyoneller için ideal bir adres oluşturuyor.

 

NEO Office Yenişehir; mimarisi, konumu ve sunduğu olanaklar ile Mersin Yeni Şehir'de iş hayatına yön veren, prestijli bir adres olmayı hedefliyor. Siz de işinizi bu modern yapıda konumlandırarak, Mersin'in gelişen yüzünde yerinizi alın.

Alt Yapı Bilgileri

İç Özellikler

Altyapı

  • ADSL

Dış Özellikler

Bina Özellikleri

  • Mutfak
  • Asansör